جستجو
همه دسته ها
  منو بستن

  ریمل ابرو فلورمار

  تولید کننده: فلورمار

  Flormar Tinted Eyebrow Mascara

  ویژگی های محصول :

  • دارای برس مخروطی
  • ایجاد ابروهایی پرپشت و آراسته
  • بافت کرمی و سبک
  • دارای رنگدانه های قوی
  • ماندگاری بالا
  • فرم دهنده
  *
  *
  ناموجود  مواد تشکیل دهنده ریمل ابرو فلورمار

  برای تهیه ریمل ابرو فلورمار شماره 20 مواد اولیه مرغوبی به کار رفته که نمی‌گذارد پوس بعد از مصرف خارش بگیرد یا ابروی فرد بریزد. این محلول ژل مانند رنگی دارای بوتیلن گلیکول، آب، اکریلات و استابرن است که بافت مایع آن را تشکیل می‌دهد و حالت ژلی آن با صمغ زانتان و آهن و سدیم تامین می‌شود. برای ایجاد بافت رنگی هم رنگدانه‌هایی که با پوست مردم خاورمیانه هماهنگ باشد، به آن اضافه شده است.

  ریمل ابرو فلورمار برای چه کسانی مناسب است؟

  ریمل ابرو فلورمار برای کسانی مناسب است که از تاتو کردن ابرو خوششان نمی‌آید و می‌خواهند، ابروی‌شان پرپشت و طبیعی به نظر برسد. اگر از رنگ کردن ابرو بیزارید یا به دلایل پزشکی اجازه نداربد، ابروهای‌تان را رنگ کنید هم می‌توانید از ریمل ابرو فلورمار استفاده کنید و ابروهای تیره‌تان را به رنگ قهوه‌ای و نسکافه‌ای درآورید.

  نحوه استفاده از ریمل ابرو فلورمار

  برای استفاده از ریمل ابرو فلورمار شماره 20 بای ابتدا پوست خودتان را تمیز کنید؛ سپس بعد از تکمیل آرایش چشم و پوست، بنا به رنگی که آرایش‌تان دارد، پررنگ بودن یا کم‌رنگ بودن ابروی‌تان را تعیین کنید. سپس آهسته فرم دلخواه را در قاب ابروی خود ایجاد کنید. یک بار که کشیدن برس را تمام کردید، حدود 2 دقیقه صبر کنید تا خوب خشک شود. سپس در صورتی که هنوز نیاز بودن ابروها پرپشت شوند دوباره روی تارهای ابروی‌تان ریمل بکشید. در ضمن یادتان باشد، آخر شب که خواستید آرایش‌تان را پر کنید؛ حتما از آرایش پاک‌کن برای زدودن آرایش‌تان استفاده کنید در غیر این صورت ممکن است ابروهای‌تان از انتها، قطع شوند.

  مشخصات محصول
  ویژگی های خاصماندگاری بالا سبک
  برای استفادهروزمره
  کشور سازندهترکیه
  برندفلورمار
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  مشخصات محصول
  مشخصات کلی
  ویژگی های خاصماندگاری بالا سبک
  برای استفادهروزمره
  کشور سازندهترکیه
  پایه نگهدارنده موبایل
  برندفلورمار