جستجو
همه دسته ها
  منو بستن

  جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop P STYTJ02YM

  تولید کننده: شیائومی

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P STYTJ02YM Vacuum Cleaner

  • قدرت مکش: 2100 پاسکال
  • نشانگر پر بودن مخزن: دارد
  • نوع اتصال به منبع تغذیه: بی سیم (دارای داک شارژ)
  • توان موتور: 33 وات
  • برس ها: برس اصلی غلتکی، برس کناری چرخشی
  • ویژگی های خاص: محدوده اسکن 8 متر، قابلیت 6 بار اسکن 360 درجه در هر ثانیه، نرخ نمونه برداری 2016، انحراف کمتر از 2 درصد، دارای سه حالت: جارو زدن و پاک کردن، جارو زدن، پاک کردن

  *
  قیمت قبل: 7,425,000 تومان
  7,299,000 تومان  نقد و بررسی اجمالی

  جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop P STYTJ02YM

  جاروبرقی رباتی شیائومی Mop P مدل STYTJ02YM در پکیجی بزرگ ارائه می شود که در درجه اول، توسط خود جاروبرقی اشغال شده است. این دستگاه دیسک مانند، ارتفاع زیادی ندارد و به راحتی می تواند زیر مبل و میزها بچرخد، اما عریض است و گاهی اوقات ممکن است نتواند از هر فاصله و شکافی عبور کند. این جاروبرقی به وزن 3.6 کیلوگرم می باشد و بلند کردن آن زیاد سخت نیست. در قسمت بالای جاروبرقی، یک درب پلاستیکی که بخش های مختلف در زیر آن قرار دارد، دکمه ای برای پاور و دکمه دیگری برای برگرداندن دستگاه به جایگاه شارژ قرار دارد. همچنین، یک اسپیکر کوچک نیز وجود دارد و دستگاه از اعلان های صوتی برای مشخص کردن وضعیت خود از آن استفاده می نماید. اعلان های صوتی شامل مواردی مانند اعلان های مربوط به شروع، تکمیل عملیات تمیز کردن و شارژ، یادآوری تمیز کردن اتصالات مربوطه می باشد.

  جاروبرقی رباتی mop p به وزن 3.6 کیلوگرم است

  این جاروبرقی رباتی از دو محفظه برخوردار است که یکی برای جارو کشیدن و دیگری  با یک مخزن آب برای جارو کشیدن و تی کشیدن در نظر گرفته شده است. برس غلتکی مستقیم به خود دستگاه وصل شده، اما می توان آن را هر چند روزی یک بار به منظور تمیز کردن، جدا کرد. نصب مجدد برس بسیار ساده است. اتصالات مربوط به تی کشیدن و دو پد تی به همراه دو برس جاروبرقی داخل جعبه قرار دارند. تنها یکی از این برس ها باید به جاروبرقی متصل شود و دیگری به عنوان یدک بوده و بعد از فرسایش اولین برس مورد استفاده قرار می گیرد.

  جایگاه شارژ نیز داخل جعبه قرار دارد. جایگاه شارژ را باید در مکان مناسب و راحتی به پریز برق وصل کرد تا هنگامی که جاروبرقی مشغول فعالیت نیست، بتواند به راحتی پارک کرده و شارژ شود. نقاط اتصال پشت جاروبرقی، نقاط روی جایگاه شارژ را لمس می کنند. این جاروبرقی رباتی بدون نیاز به کمک شما می تواند در صورت نیاز به داک شارژ متصل شده و شارژ شود، به همین اندازه مستقل! در زیر درب، فضای کوچکی را خواهید دید که در آن ابزاری قرار گرفته که ترکیبی از برس و چاقو است. از برس می توانید برای تمیز کردن فیلترها و محفظه ها استفاده کنید، در حالی که چاقو برای بریدن چیزهایی مانند موها یا الیاف پیچیده شده به دور برس غلتکی کاربردی است.

  جاروبرقی رباتی mop p روی سطوح مختلف کاربردی است

  پشتیبانی از اپلیکیشن

  بخش عمده ای از استفاده صحیح و کارآمد از جاروبرقی رباتی Mop P به اپلیکیشن Mi Home مربوط می شود. در حالی که دستگاه حتی بدون تنظیمات اپلیکیشن کار می کند، اما با استفاده از اپلیکیشن، کنترل بهتری روی عملکرد آن خواهید داشت. پس از برقراری ارتباط بین اپلیکیشن و جاروبرقی، می توانید خانه را برای Mop P نقشه برداری کرده، روند کار را پیگیری کرده و دستگاه را از دور کنترل نمایید. شروع و پایان تمیز کردن، دستور به بازگشت جاروبرقی به جایگاه شارژ، تعیین منطقه خاص برای تمیز کردن، تغییر حالت عملکرد و سطح توان مصرفی از طریق اپلیکیشن در دسترس می باشد.

  همچنین، می توانید جدول زمان بندی برای تمیز کردن تعیین کرده، دیوار مجازی و مناطق ممنوعه را تعریف نمایید. اطلاعاتی مانند منطقه و مدت زمان تمیز کردن و میزان دقیق باتری دستگاه نیز در اختیار شما قرار می گیرد. بعد از اینکه جاروبرقی اتاقی را برای اولین بار تمیز کرد، موقعیت اتاق را به صورت یک نقشه ذخیره می نماید. با نام گذاری و ذخیره اتاق در اپلیکیشن، دفعه بعد که خواستید آن اتاق را تمیز کنید، تنها کاری که باید انجام دهید، انتخاب اتاق و آغاز تمیز کردن است.

  پشتیبانی از اپلیکیشن Mi Home از قابلیت های جاروبرقی رباتی شیائومی Mop P می باشد

  عملکرد

  جاروبرقی رباتی Mop P می تواند هم جارو کشیده و هم تی بکشد، در حالی که برخی از جاروبرقی های رباتی تنها از پس یک گزینه برمی آیند. برس چرخشی جلوی جاروبرقی گرد و غبار و مواد زائد را به ناحیه وکیوم رانده و آنها به داخل جاروبرقی کشیده می شوند. در حالت تی کشیدن، دو دهانه خروج وجود دارد که آب را روی زمین ریخته و پد پارچه ای آن را برای تمیز کردن پخش می کند. توجه داشته باشید از محلول های ضذعفونی داخل محفظه آب نریزید.

  شما می توانید انتخاب کنید که جاروبرقی تنها جارو کشیده یا تی بکشد، بسته به اینکه چه اتصالاتی را نصب کرده اید. دو گزینه وجود دارد: یکی اتصالات مربوط به جاروکشیدن با یک مخزن زباله بزرگ تر و دیگری، لوازم مربوط به جارو کشیدن و تی کشیدن با مخزن وکیوم کوچک تر و یک مخزن آب. محفظه ترکیبی به دلیل کوچک تر بودن بیشتر نیاز به تمیز کردن دارد بایستی مخزن آب قبل از هر بار تمیز کردن خانه، پر شود. اگر خانه شما بزرگ باشد، ممکن است مجبور شوید وسط تمیز کردن، این کار را انجام دهید.

  جالب اینجاست که جاروبرقی رباتی Mop P بسته به اینکه فقط جارو بزند یا تی بکشد، متفاوت عمل می کند. در هنگام جارو کشیدن، یک مسیر مستقیم را دنبال می کند و طبیعی است که سریع تر کار می کند. در حالی که در مورد دوم، اشکال Y مانندی را روی زمین ایجاد نموده و طبق این الگو حرکت می کند، زیرا گفته می شود موثرترین روش برای تی کشیدن است. این الگوی Y شکل به دستگاه کمک می کند تا کف را به طور موثرتری پوشش دهد که بسیار هوشمندانه به نظر می رسد.

  روند تمیز کردن نیز کاملاً هوشمندانه به نظر می رسد، به این صورت که جاروبرقی ابتدا کناره ها را دور زده و یک نوع مرز خارجی تشکیل می دهد. پس از آن، هر اتاق یا منطقه را به طور جداگانه تمیز می نماید. این جاروبرقی علاوه بر تمیز کردن موثر گرد و خاک، تکه های کاغذ و خرده های مواد غذایی را نیز به خوبی تمیز می نماید. می توانید از طریق اپلیکیشن، منطقه ای خاص را برای آن تعیین نمایید.

  الگوی حرکت جاروبرقی رباتی mop p متناسب با نوع عملکرد است

  سیستم فاصله یاب لیزری (LDS)

  جاروبرقی رباتی شیائومی Mop P از سیستم تشخیص فاصله لیزری (LDS) و الگوریتم SLAM برای نقشه برداری دقیق استفاده می کند. برخورداری از 12 سنسور با دقت بالا به جاروبرقی کمک می کند تا به گونه ای موثر در خانه حرکت کرده و همچنین، موانع یا پله ها را تشخیص دهد و از آنها در امان بماند. با این وجود، ضربه گیرهای انعطاف پذیری برای آن در نظر گرفته شده که در صورت برخورد با پایه های صندلی یا میز، ضربه ها را جذب نمایند.

  با برخورداری از پردازنده چهار هسته ای Cortex-A7 و واحد پردازنده گرافیکی دو هسته ای Mali 400، عملکرد فوق العاده را در جمع آوری سریع اطلاعات و پردازش آنها دریافت خواهید نمود. این مشخصات به همراه الگوریتم SLAM، منجر به ساخت آنی نقشه و برنامه ریزی برای پیدا کردن یک مسیر منطقی تر برای تمیز کردن می شود.

  این جاروبرقی از قابلیت بالا رفتن از موانعی با ارتفاع 2 سانتی متر مانند لبه های فرش و ... برخوردار است. با اینکه این دستگاه قادر به جارو کشیدن موثر فرش ها می باشد، اما روی کفپوش های سخت بهترین عملکرد را ارائه می دهد. چندین گزینه مختلف برای تنظیمات توان جاروبرقی وجود دارد، مانند حالت Standard، Medium و Turbo. شاید بتوان گفت حالت استاندارد، بهترین گزینه است. میزان جریان آب نیز قابل تنظیم می باشد که در این حالت نیز، حالت استاندارد منطقی تر به نظر می رسد. قدرت مکش 2100 پاسکال و موتور بدون جاروبک رده بالا، بهترین کارایی را به شما ارائه خواهند داد.

  میزان اّب خروجی جاروبرقی رباتی mop p قابل تنظیم است

  باتری

  جاروبرقی رباتی شیائومی Mop P مجهز به باتری 3200 میلی آمپر ساعتی می باشد. اگر چه ممکن است این مقدار ظرفیت، زیاد به نظر برسد، اما این دستگاه برای انجام اموراتی مانند حرکت دادن چرخ ها برای جاروکشیدن و تی کشیدن نیاز به مصرف توان زیادی دارد. اما جالب اینجاست که پس از اتمام کار و در صورت تنظیم برنامه، جاروبرقی به طور اتوماتیک به جایگاه شارژ برمی گردد. همچنین، در صورتی که اواسط کار میزان شارژ کم باشد، به طور خودکار به سمت جایگاه شارژ حرکت می کند و پس از شارژ مجدد، از همان جایی که متوقف شده بود، کار را از سر می گیرد. مدت زمان عملکرد دستگاه، 60 تا 130 دقیقه است.

  جمع بندی

  جاروبرقی رباتی شیائومی Mop P مدل STYTJ02YM می تواند وسیله کمکی خوبی برای شما باشد و تا حدی بار انجام کارهای خانه را از دوش شما بردارد. پشتیبانی از اپلیکیشن از ویژگی های قابل توجه این دستگاه می باشد که امکان کنترل از راه دور را در اختیار شما قرار می دهد، حتی زمانی که در خانه نیستید. این ربات هوشمند کوچک نه تنها گرد و خاک و خرده ریزه ها را از روی زمین جمع می کند، بلکه از قابلیت تی کشیدن نیز برخوردار می باشد. تعیین مناطق ممنوعه، قابلیت تنظیم میزان آب خروجی هنگام تی کشیدن، کاربردی بودن روی سطوح مختلف از دیگر ویژگی های این جاروبرقی رباتی می باشد.

  مشخصات محصول
  ابعاد531× 417.5 × 130 میلی متر
  وزن3600 گرم
  جنس بدنهپلاستیک ABS
  Wi-FiWiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
  مشخصات باتری3200 میلی آمپر ساعت
  میزان شارژ آماده به کار60 الی 130 دقیقه
  حسگرهاژیروسکوپ، شتاب سنج، حسگر برخورد ، حسگر تشخیص ارتفاع
  سایر قابلیت هاسطح صدا از 69 دسی بل تا 76 دسی بل، دارای سنسور برخورد، قابل شست و شو،امکان شستشوی سطوح با رطوبت، امکان سازگاری با برنامه های Google Home ، Alexa، ظرفیت مخزن حدود نیم لیتر، قابلیت جذب مایعات
  مشاهده خطاممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این صفحه درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  مشخصات محصول
  جارو برقی
  ابعاد531× 417.5 × 130 میلی متر
  وزن3600 گرم
  جنس بدنهپلاستیک ABS
  Wi-FiWiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
  مشخصات باتری3200 میلی آمپر ساعت
  میزان شارژ آماده به کار60 الی 130 دقیقه
  حسگرهاژیروسکوپ، شتاب سنج، حسگر برخورد ، حسگر تشخیص ارتفاع
  سایر قابلیت هاسطح صدا از 69 دسی بل تا 76 دسی بل، دارای سنسور برخورد، قابل شست و شو،امکان شستشوی سطوح با رطوبت، امکان سازگاری با برنامه های Google Home ، Alexa، ظرفیت مخزن حدود نیم لیتر، قابلیت جذب مایعات
  سلب مسئولیت
  مشاهده خطاممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این صفحه درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید