جستجو
همه دسته ها
  منو بستن

  باتری آیفون 6 اس پلاس Apple iPhone 6s Plus

  باتری آیفون 6 پلاس

  325,000 تومان  باطری آیفون 6 اس پلاس-  iphone 6s plus Battery   

  باطری آیفون 6 اس پلاس-  iphone 6s plus Battery 

  باتری ایفون  6s plus دارای ظرفیت 2750mAhبوده و از نوع لیتیوم یونی می باشد.

  تست باتری ایفون 6 اس پلاس

  • زمان مکالمه: تا 24 ساعت با نسل‌سوم(3G)
  • زمان وب‌گردی: تا 12 ساعت با نسل سوم(3G)، تا 12 ساعت با نسل چهارم(LTE)، تا 12 ساعت با استفاده از وای‌فای
  • پخش فیلمHD:تا 14 ساعت
  • پخش آهنگ: تا 80 ساعت
  • زمان آماده به‌کار: تا 16 روز

  تست باتری ایفون 6 اس پلاس

  با رو نمایی  گوشی ایفون 6 اس پلاس  اپل ادعا کرده است که عمر باتری ایفون6 اس پلاس به اندازه مدل نسخه قبلی( iphone 6 plus)می باشد.

  بر اساس ازمایشات صورت گرفته بر روی باطری ایفون 6 اس پلاس  عمرمیزان شارژ باتری این گوشی در زمان مکالمه 24 ساعت دوام دارد. همچنین باتری آیفون 6Sپلاس در زمان گشت و گذار در اینترنت در سه حالتG3، وایفای و 4Gتا 12 ساعت روشن میماند. کاربران این محصول با یکبار شارژ آن میتوانند تا 14 ساعت فیلمهای ویدیویی با کیفیتHDرا تماشا کنند.  باتری آیفون 6Sپلاس اپل با یکبار شارژ قابلیت پخش 80 ساعت موسیقی را دارد. همچنین به گفته اپل این دستگاه قادر است در حالت آماده بهکار تا 16 روز روشن بماند.

  تست شارژ باتری ایفون 6 اس پلاس

  باطری موبایل جزو قطعات مصرفی گوشی های موبایل بوده و بعد از مدتی نیاز به تعویض پیدا می کنه البته با رعایت مواردی مثل استفاده از شارژر های اصلی وروش های شارژ کردن صحیح باتری موبایل می توان زمان استفاده مفید باتری ها رو بالا برد زمانی که تصمیم به تعویض باتری گرفته اید حتما با   خرید باتری ایفون اصلی که مطمئنا قیمت باتری ایفوناصلی کمی بیشتر از نمونه ای کپی یا فیک هستند ولی هم عمر طولانی تری دارند و سلامت موبایل شما را حفظ می کنند

  گوشی های موبایل امروزه وسیله بسیار کاربردی در زندگی افراد می باشد و شرکت های سازنده گوشی موبایل هر روزه برای برتری گرفتن از رقبا در پی ارتقا تولیدات خود هستند

  بزرگتر شدن اندازه ال سی دی موبایل ها و ارتقای پردازنده گوشی ها و افزایش سرعت اینترنت همه و همه باعث مصرف بیشتری از انرژی باتری های گوشی ها می شوند هرچند شرکت ها برای ارتقا باطری های موبایل ها تلاش زیادی کرده اند ولی مشکل اصلی همه کاربران نگهداری شارژ گوشی ها هست

  باطری ایفون 6 اس پلاس دارای ظرفیت 2750 میلی امپر  می باشد  ما در این مقاله ضمن بررسی کامل این باتری  اموزش تعویض باتری ایفون 6 اس پلاس  رو هم به دوستانی که دوست دارن خودشون تعویض کنند باتری گوشی  خودشون رو و به قول معروف دست به آچار هستن اموزش می دیم  البته در انتها یک سوپرایز هم براتون داریم

  امید وارم که خواندن این مطالب بتونه کمکی به شما کرده باشه

  آموزش تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس

  تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس(iPhone 6S Plus)عموما در شرایطی انجام می‌شود که باتری گوشی به خوبی شارژ را در خود ذخیره نکند یا اصطلاحا زود شارژ خالی کند. خوشبختانه تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس(iPhone 6S Plus)چندان دشوار نیست و شما در زمانی مابین 15 الی 45 دقیقه قادر به انجام این کار خواهید بود. فراموش نکنید که حتما بعد از تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس(iPhone 6S Plus)، آن را کالیبره کنید. به منظور کالیبره کردن باتری جدید، شارژ آن را به کمتر از 10 درصد رسانده و سپس گوشی را خاموش و باتری را 100 درصد شارژ نمایید. در ادامه مطالب تعمیرات موبایل به آموزش مرحله به مرحله نحوه تعویض باتری آیفون 6Sپلاس اپل می‌پردازیم

  آموزش تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس

  مرحله1: باز کردن پیچ های لبه زیرین آیفون باتری آیفون 6 اس پلاس

  • نکته: پیش از شروع کار حتما شارژ باتری آیفون تعمیری را خالی کرده یا به کمتر از 25 درصد برسانید. اگر باتری لیتیوم یونی آیفون فول شارژ باشد، احتمال آتش گرفتن یا انفجار آن در اثر ضربات ناگهانی و اتفاقی افزایش پیدا می‌کند.
  • آیفون 6 اس پلاس تعمیری را خاموش کنید.
  • دو پیچ 3.4 میلیمتری لبه زیرین گوشی را با پیچ گوشتیP2باز کنید.

   وصل کردن ساکشن کاپ برای تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس

  مرحله 2: وصل کردن ساکشن کاپ برای تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس

  • ساکشن کاپ را مثل عکس، به گونه‌ای روی صفحه نمایش آیفون 6Sپلاس تعمیری وصل کنید که نزدیک به لبه زیرین و سمت چپ گوشی باشد.
  • نکته: در اطراف صفحه نمایش آیفون 6 اس پلاس یک لاستیک قرار گرفته و به نوعی محل نشستن صفحه نمایش روی پنل پشت گوشی را آب بندی می‌کند. بهتر است هر بار که آیفون 6S Plusرا باز می‌کنید، لاستیک مذکور را هم تعویض نمایید. اما به صورت کلی اجباری برای تعویض این لاستیک وجود ندارد و در برخی شرایط که به آن آسیبی وارد نشود می‌توانید از تعویض آن صرف نظر کنید.

  کشیدن ساکشن کاپ برای باز کردن قاب ایفون 6 اس پلاس

  مرحله 3: کشیدن ساکشن کاپ برای باز کردن قاب ایفون 6 اس پلاس

  • آیفون 6S Plusتعمیری را روی میز کارتان قرار دهید و دست خود را روی صفحه نمایش آن تکیه‌گاه کنید. به آرامی و با تمرکز نیرو روی لبه زیرین قاب آیفون، ساکشن کاپ را به سمت بالا بکشید. نیروی کششی اعمالی را به تدریج تا جایی افزایش دهید که در لبه زیرین قاب آیفون 6 اس پلاس شکاف کوچکی ایجاد شود. برای ساده‌تر شدن کار می‌توانید همزمان با کشیدن ساکشن کاپ، نوک اسپاتول را با دست دیگرتان روی لبه پنل پشت گوشی (در بخش زیرین قاب) قرار داده و آن را نگه دارید.
  • نکته: زمانی که ساکشن کاپ را به سمت بالا می‌کشید، باید با دست خود نمایشگر آیفون را نگه دارید تا بلند نشود. انجام درست این کار کمی تجربه می‌خواهد. مراقب باشید که صفحه نمایش آیفون 6 اس پلاس دچار خمیدگی و آسیب نشود. به محض اینکه شکافی مابین نمایشگر و پنل پشت آیفون ایجاد شد، افزایش نیروی کششی را متوقف کنید.

   فرو کردن اسپاتول در لبه زیرین آیفون 6 اس پلاس

  مرحله 4: فرو کردن اسپاتول در لبه زیرین آیفون 6 اس پلاس

  • نوک اسپاتول را دقیقا از بالای سوکت 3.5 میلیمتری هندزفری وارد شکاف لبه زیرین قاب آیفون تعمیری کنید.
  • نکته: در عکس اول شکافی که دقیقا در بالای سوکت 3.5 میلیمتری هندزفری آیفون 6 اس پلاس تعمیری ایجاد می‌شود را مشخص کرده‌ایم. این بخش امن‌ترین بخش برای ورود نوک ساکشن کاپ به داخل قاب آیفون 6 اس پلاس است.

  چرخاندن 90 درجه‌ای نوک اسپاتول برای باز کردن آیفون 6 اس پلاس

  مرحله 5: چرخاندن 90 درجه‌ای نوک اسپاتول برای باز کردن آیفون 6 اس پلاس

  • خیلی آرام ساکشن کاپ را با تمرکز نیرو روی لبه زیرین آیفون 6 اس پلاس به سمت بالا بکشید و همزمان با این کار، نوک اسپاتول را 90 درجه بچرخانید.

  باز کردن گوشه قاب آیفون آیفون 6 اس پلاس

  مرحله 6: باز کردن گوشه قاب آیفون آیفون 6 اس پلاس

  • نوک اسپاتول را به حالت اول (خوابیده) منتقل کنید و خیلی آرام آن را از گوشه لبه زیرین آیفون به سمت چپ قاب گوشی هدایت کنید. برای ساده تر شدن این کار می‌توانید ساکشن کاپ را هم به صورت همزمان با اعمال نیروی کمی به سمت بالا بکشید.

  شل کردن سمت چپ قاب آیفون 6 اس پلاس

  مرحله 7: شل کردن سمت چپ قاب آیفون 6 اس پلاس

  • نوک اسپاتول را در طول سمت چپ قاب آیفون 6 اس پلاس تعمیری حرکت دهید و سعی کنید پنل جلو و پشت گوشی را در این قسمت شل کنید. در پایان این مرحله باید سمت چپ قاب آیفون 6S Plusآماده جداسازی باشد.

  شل کردن سمت راست قاب آیفون 6 اس پلاس

  مرحله 8: شل کردن سمت راست قاب آیفون 6 اس پلاس

  • نوک اسپاتول را به آرامی از لبه سمت چپ قاب آیفون تعمیری به سمت لبه زیرین و سپس لبه راست قاب گوشی هدایت کنید و مثل حالت قبل، قاب آیفون 6 اس تعمیری را در لبه سمت راست هم شل نمایید.

  تست کیفیت شل شدن قاب آیفون 6s plus

  مرحله 9: تست کیفیت شل شدن قاب آیفون 6s plus

  • با دست یا نوک قاب باز کن، گوشه لبه زیرین پنل پشت آیفون 6 اس پلاس را مثل عکس ضمیمه شده نگه دارید. با دست دیگرتان خیلی آرام ساکشن کاپ را به سمت بالا بکشید تا به مقدار 30 درجه بلند شود. در این شرایط نباید قاب آیفون 6S Plusدر لبه های سمت راست، چپ و زیرین برای جدا شدن هیچ مقاومتی از خود نشان دهند. اگر هر یک از بخش های مذکور در قبال بلند شدن پنل جلوی آیفون از خود مقاومت نشان دادند، آن بخش را با اسپاتول شل کنید.

  مرحله 10: برداشتن ساکشن کاپ قاب آیفون 6s plus

  • ساکشن کاپ را از روی صفحه نمایش آیفون 6S Plusتعمیری بردارید.

   باز کردن قاب آیفون  6s plus به صورت 90 درجه

  مرحله 11: باز کردن قاب آیفون  6s plus به صورت 90 درجه

  • آیفون 6 اس پلاس را روی میز کارتان قرار داده یا مثل عکس اول در دستتان بگیرید. به آرمی پنل جلوی گوشی را به صورت کتابی بلند کنید. دقت کنید که مثل عکس دوم باید لبه زیرین گوشی را بلند کنید و لبه فوقانی آن را کاملا لولا نمایید تا نیروی به لبه فوقانی آیفون وارد نشود. بعد از اینکه پنل جلوی گوشی نسبت به پنل زیر زاویه 90 درجه پیدا کرد، آن را با کش به یک جعبه یا هر ابزار دیگری که می‌تواند نقش تکیه‌گاه را ایفاء کند وصل کنید.
  • نکته: به هیچ عنوان در این مرحله سعی نکنید که دو پنل جلو و پشت آیفون 6 اس پلاس تعمیری را کاملا از هم جدا کنید. این دو پنل در لبه فوقانی با کابل های شکننده‌ای به هم متصل هستند.

  مرحله 12: باز کردن پیچ های براکت کانکتور باتری iphone 6s plus

  • پیچ 2.9 میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز نمایش داده شده را باز کنید.
  • پیچ 2.3 میلیمتری که در عکس با رنگ نارنجی نمایش داده شده را باز کنید.

  برداشتن براکت کانکتور باتریiphone 6s plus

  مرحله 13: برداشتن براکت کانکتور باتری iphone 6s plus

  براکت کانکتور باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری را با پنس از پنل پشت آیفون جدا کنید

  مرحله 14: باز کردن کانکتور باتری iphone 6s plus

  • نوک پنس یا اسپاتول سرگرد را در سمت راست کانکتور باتری آیفون 6 اس قرار دهید و به آرامی نیرویی به سمت چپ و بالا وارد کنید تا کانکتور از روی برد جدا شود.

  کنار زدن کانکتور باتری iphone 6s plus

  مرحله 15: کنار زدن کانکتور باتری iphone 6s plus

  • با نوک پهن اسپاتول، کانکتور باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری را مثل عکس به سمت چپ هدایت کرده و در حالتی قرار دهید که عمودی باشد.

  باز کردن براکت گوشه سمت راست و بالای پنل iphone 6s plus

  مرحله 16: باز کردن براکت گوشه سمت راست و بالای پنل iphone 6s plus

  • سه پیچ 1.3 میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز نمایش داده شده‌اند را باز کنید.
  • پیچ 1.6 میلیمتری که در عکس با رنگ نارنجی مشخص شده را باز کنید.
  • پیچ 3.0 میلیمتری که در عکس با رنگ زرد مشخص شده را باز کنید.
  • نکته: در حین باز و بسته کردن پیچ های براکت فشاری زیادی از طریق پیچ گوشتی به آن ها وارد نکنید، چرا که این فشار مستقیما به برد آیفون منتقل شده و ممکن است منجر به آسیب دیدن آن شود. همچنین در حین بستن گوشی از جا زدن درست پیچ های براکت گوشه سمت راست و بالای پنل پشت اطمینان حاصل کنید. به ویژه یادتان باشد که پیچ 3.0 میلیمتری در گوشه سمت راست و بالای براکت مذکور نصب می‌شود.

  برداشتن براکت گوشه سمت راست و بالای پنل iphone 6s plus

  مرحله 17: برداشتن براکت گوشه سمت راست و بالای پنل iphone 6s plus

  • با نوک پنس براکت گوشه سمت راست و بالای پنل پشت آیفون 6S Plusتعمیری را بردارید.

  مرحله 18: جداسازی کانکتور دوربین سلفی iphone 6s plus

  • نوک قاب باز کن یا هر ابزار مشابه و مناسب دیگری را در سمت چپ کانکتور دوربین سلفی آیفون تعمیری قرار دهید و با اعمال نیرو به سمت بالا، این کانکتور را از روی برد گوشی جدا کنید.

  نکته: دقت کنید که سوکت کانکتور (محل وصل شدن کانکتور روی برد آیفون) را به سمت بالا نکشید و آسیبی به آن وارد نکنید

  مرحله 19: جداسازی کانکتور کابل دیجیتایزر iphone 6s plus

  • نوک قاب باز کن را در گوشه سمت چپ کانکتور کابل دیجیتایزر آیفون قرار دهید و به آرامی آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد جدا شود.
  • نکته: بعد از تعمیر آیفون 6 اس پلاس و زمانی که در حال بستن گوشی هستید، به منظور جا زدن کانکتور کابل دیجیتایزر به وسط آن فشار وارد نکنید. بدین منظور کافیست کانکتور مذکور را روی سوکت قرار دهید و به سمت آن فشار کوچکی وارد کنید. سپس به سمت دیگر آن فشار وارد نمایید. بدین ترتیب کانکتور کابل دیجیتایزر روی برد آیفون 6 اس تعمیر شده نصب می‌شود.

  مرحله 20: جداسازی کانکتور صفحه نمایش iphone 6s plus

  • لبه پهن اسپاتول یا قاب باز کن را در سمت راست کانکتور صفحه نمایش آیفون 6S Plusقرار دهید و به آرامی آن را از روی برد جدا کنید.

  جداسازی کامل پنل پشت و جلوی آیفون iphone 6s plus

  مرحله 21: جداسازی کامل پنل پشت و جلوی آیفون iphone 6s plus

  • می‌توانید پنل پشت و جلوی آیفون 6 اس پلاس تعمیری را کاملا از هم جدا کنید.
  • از آنجایی که هدف تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس(iPhone 6S Plus)است و باتری گوشی روی پنل پشت آن قرار دارد، بنابراین باید سایر مراحل تعمیر را روی پنل پشت گوشی دنبال کنید. اگر تمایل دارید که لاستیک اطراف صفحه نمایش آیفون را تعویض کنید، در همین مرحله توقفی داشته باشید و این کار را با توجه به راهنمایی که در مقاله “تعمیرات آیفون: تعویض لاستیک آب بندی آیفون – نوار ضد آب آیفون اپل” ارائه شد انجام دهید.

  مرحله 22: باز کردن لبه چسب های نگهدارنده باتری iphone 6s plus

  • اگر به لبه زیرین باتری آیفون 6 اس پلاس دقت کنید، می‌بینید که سه چسب روی آن چسبانده شده‌اند. این سه چسب را به آرامی و با پیک از روی باتری گوشی جدا کنید و مثل عکس با پنس کمی از باتری فاصله دهید.

  مرحله 23: کشیدن چسب های نگهدارنده باتری iphone 6s plus

  • لبه هر سه چسب نگهدارنده باتری را به آرامی بگیرید و آن ها را با نیروی یکنواخت به سمت عقب و بالا بکشید.

  مرحله 24: جداسازی چسب های نگهدارنده باتری iphone 6s plus

  • کشیدن چسب های نگهدارنده زیر باتری آیفون 6 اس پلاس را با نیروی یکنواخت ادامه دهید. در این شرایط چسب ها چند برابر طول اصلی خود کش می‌آیند. سعی کنید زاویه کشش چسب ها را برابر با 60 درجه در نظر گرفته و در طول پروسه کشیدن چسب ها این زاویه و شدت نیروی کششی اعمالی را به طور یکنواخت حفظ کنید. کشیدن سه چسب را تا جایی ادامه دهید که پاره شوند.
  • نکته: زمانی که احساس کردید چسب نگهدارنده باتری به زودی پاره می‌شود، به آرامی دست مخالف خود را روی باتری قرار داده و بدون اعمال هیچ فشاری آن را در جایگاهش نگه دارید تا اگر چسب ها پاره شدند، باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری به بیرون پرتاب نشود.

  در صورت نیاز): گرما دادن به پشت باتری iphone 6s plus

  مرحله 25 (در صورت نیاز): گرما دادن به پشت باتری iphone 6s plus

  • نکته: اگر چسب نگهدارنده باتری آیفون 6 اس تعمیری را به خوبی جدا کنید، نیازی به گرما دادن به پنل پشت آیفون برای جداسازی باتری وجود ندارد، اما اگر این چسب ها به خوبی جدا نشوند، لازم است برای جداسازی باتری به پنل پشت گوشی گرما بدهید و سپس باتری را به آرامی از جایگاهش جدا کنید.
  • با آی‌اوپنر(iOpener)یا سشوار به پشت پنل زیر آیفون 6 اس پلاس تعمیری گرما بدهید. گرما را به صورت ملایم و برای مدت زمان 1 دقیقه اعمال کنید.
  • با نوک پیک، اسپاتول با یک کارت سعی کنید باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری را از لبه سمت چپ شل کرده و از جایگاهش بلند کنید.
  • نکته: هر ابزاری که برای بلند کردن باتری آیفون 6 اس پلاس از آن استفاده می‌کنید را از لبه سمت چپ باتری به زیر آن فرو ببرید. اگر این کار را از لبه سمت راست باتری انجام دهید ممکن است به قطعات سخت افزاری آن آسیب بزنید. ضمنا در حین انجام این کار دقت کنید که به دکمه های فیزیکی سمت چپ گوشی آسیبی وارد نشود.

  مرحله 26: تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس(iPhone 6S Plus)

  • می‌توانید نسبت به تعویض باتری آیفون 6 اس پلاس(iPhone 6S Plus)اقدام کنید.
  • برای بستن گوشی لازم است تا تمام مراحل نام برده شده را به ترتیب از انتها به ابتدا طی کنید. چنانچه در رابطه با هر یک از مراحل تعمیر موبایل سوال یا مشکلی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیقی بخواهید.

  مشخصات محصول
  ظرفيت باتری2750mah
  مدل باتریapn: 616-00042
  نوع باتریلیتیوم یون داخلی
  استقامت کلی باتری384h
  زمان مکالمه15:51h
  وب‌گردی11:51h
  پخش ویدئو13:57h
  مشاهده خطاممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این صفحه درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  مشخصات محصول
  باتری تلفن همراه
  ظرفيت باتری2750mah
  مدل باتریapn: 616-00042
  نوع باتریلیتیوم یون داخلی
  استقامت کلی باتری384h
  زمان مکالمه15:51h
  وب‌گردی11:51h
  پخش ویدئو13:57h
  سلب مسئولیت
  مشاهده خطاممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این صفحه درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید